Výhody pro vás

Proč zvolit agenturní zaměstnance?

User
Pracovníky Vám dodáme do 24 hodin.

Díky našemu širokému portfoliu pracovníků, jsme schopni Vám zajistit agenturní zaměstnance v nejkratším možném čase.

Money
Žádná administrativa.

O veškeré administrativní činnosti spojené se zaměstnanci se staráme my. Nemusí Vám tak dělat starosti nábor, pracovní smlouvy nebo mzdová agenda. Zašlete objednávku, zaplatíte fakturu a zbytek je na nás.

Time
Pomůžeme ke spokojenosti všem stranám.

Naši agenturní zaměstnanci Vám vykryjí období dovolených, nemocí, většího množství zakázek nebo zkrátka doplní chybějící zaměstnance u Vás ve firmě. Vaši kmenoví zaměstnanci nebudou muset pracovat přesčas, čímž zajistíme oboustrannou spokojenost.

Proč JobInn?

Možnosti spolupráce:

Agenturní zaměstnávání
Arrow down
  • Máme vlastní zaměstnance, které Vám dodáme i ze dne na den.
  • Veškeré administrativní záležitosti vyřešíme za Vás.
  • Zaměřujeme se na krátkodobou i dlouhodobou spolupráci.
Payroll
Arrow down
  • Jedná se o službu, kdy Vám najdeme pracovníky, které si od nás následně převezmete.
  • Najdeme tolik zaměstnanců, kolik potřebujete.
  • Zbavíte se části administrativy.
  • Odpadá Vám starost s náborem, docházkou a koordinací zaměstnanců na směnách.
Recruitment
Arrow down
  • Disponujeme širokou databází profilů potenciálních uchazečů, kterou neustále doplňujeme a aktualizujeme.
  • Vyřídíme za Vás komunikaci s uchazeči.
  • Uděláme preselekci životopisů a první kola pohovorů.
Table

Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Augustine Management s.r.o.
Nela Rödigová, Human Resources Manager

Jobinn je opravdu agentura s lidským přístupem. Naše spolupráce začala v post-covidové době, která pro hospitality nebyla obecně pozitivní. Společnými silami jsme zvládli nastartovat a vážíme si spolupráce, kterou máme dobře nastavenou.

REDA a.s.
Veronika Šimoníková, HR business partner

Se společností JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. máme několikaletou zkušenosti. Jedná se o agenturu, která zvládne velmi rychle zareagovat na objednávky brigádníků všeho druhu, díky jejich velkému benefitu, kterým je vyplácení brigádníků ještě týž den. Komunikace vždy probíhala bez problémů a na všem jsme se vždy velmi rychle a efektivně domluvili. Jistě můžu agenturu doporučit ke spolupráci!

Josef KVAPIL a.s. (Merabell Technologies s.r.o.)
Bc. Simona Nevřelová, Personalistka, Asistentka ředitele

Spolupráce s agenturou JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. probíhá na profesionální úrovni. Komunikace se zástupci agentury je pružná a kvalitní. Kandidáti, kteří pro naši firmou pracují, a které doporučila agentura JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., splňují naše představy a spolupráce s nimi probíhá bez jakýchkoliv problémů. Agenturu JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. určitě mohu doporučit firmám při obsazování pracovních pozic. Pevně doufám, že ve spolupráci budeme pokračovat i nadále.

Makita, spol. s.r.o.
Bartko Martin, Provozní Manager

Za mne a naši firmu mohu agenturu Jobinn & Hostessinn, s.r.o. vřele doporučit. Spolupráce funguje velice dobře.

Harrier Europe s.r.o.
Lucie Bártů, HR Business Partner

S personální agenturou Jobinn spolupracujeme od listopadu 2021. Agentura dokáže reagovat na personální potřeby naší společnosti s profesionalitou a rychlostí. HR odd. společnosti

BEGHELLI - ELPLAST, a.s.
Ing. Michalcová Sandra, HR Generalist

S agenturou JOBINN spolupracujeme již několik let, a to především z důvodu jejich profesionálního přístupu a schopnosti rychle reagovat na naše požadavky. Dlouhodobě využíváme agenturu na zajištění brigádníků na různá oddělení a různé pracovní pozice. S kvalitou poskytovaných služeb jsme vždy maximálně spokojeni. I v případě našich nečekaných požadavků, víme, že se na JOBINN můžeme obrátit a spolehnout.

HM Progress, s.r.o.
Marián Uchytil, jednatel firmy

S agenturou Jobinn & Hostessinn, s.r.o. máme výborné zkušenosti. Jsme s jejich službami velmi spokojeni, vždy se na ně můžeme spolehnout, skvělá komunikace. Můžeme jen doporučit.

Bowling centrum Brno s.r.o.
Soňa Potomská, mzdová účetní

Spolupráci s agenturou Jobinn & Hostessinn, s.r.o. hodnotím kladně, jsme maximálně spokojení. Při obsazování objednávek se nám snaží vyjít vstříc, dodává nám kvalitní zaměstnance a vyřizuje veškerou administrativu spojenou se zaměstnáváním. Agenturu bych ráda doporučila i dalším firmám.

Bemeta Design, s.r.o.
Ludmila Fantová, personalistka

Za naši firmu mohu napsat, že je s agenturou Jobinn & Hostessinn, s.r.o. kvalitní komunikace. V případě potřeby je agentura pružná a dokáže rychle reagovat na naše potřeby. Velkou výhodu naší spolupráce vidím v tom, že veškeré záležitosti řeší se zaměstnanci sama.

GDP Koral s.r.o.
David Hampel, Vedoucí expedice

Dobrý den, s pracovní agenturou Jobinn spolupracujeme již několik let. Sám za sebe, za sektor expedice musím říct, že mám jen kladné zkušenosti. Vždy když naše firma potřebovala výpomoc formou brigádníku, tak agentura reagovala okamžitě i když docela často jsme to potřebovali na rychlo, tak vždy se nám snažili vyjít vstříc a někoho pro nás najít. Samozřejmé spolupráce funguje na dlouhodobé spolupráci a domluvě, a preferujeme toho samého brigádníka dlouhodobě, v čem nikdy nebyl problém. Oceňujeme hlavně flexibilitu a okamžitou reakci na zadanou poptávku. Skvělá spolupráce se zaměstnanci Jobinnu, mladý a flexibilní kolektiv, vždy ochotní pomoc a v případě potřeby poradit. Všem který potřebuji spolehlivé brigádníky mohu agenturu Jobinn s čistím svědomím pouze doporučit.

Barceló Brno Palace Hotel
Ivan Zagorulko, Front Office Manager

Chválím rychlou a snadnou komunikaci mezi hotelem a pracovníky Jobinnu, dále poskytování mladých a zodpovědných brigádníků. Líbí se mi, že většina brigádníků studuje vysokou školu a znají cizí jazyky. http://www.barcelo.com/

PPL CZ s.r.o.
Jaroslav Grussmann, vedoucí provozu

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli vyjádřit svou spokojenost s dodavatelem služeb společností JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. Veškerá spolupráce je vedena v požadované profesionální úrovni. https://www.ppl.cz/

Hotel International Brno, a.s.
Robert Geryk, vedoucí gastronomického úseku

SUPER SLUŽBY. www.hibrno.cz

Steinhauser, s.r.o.
Rostislav Pelikán, HR manager

Naprostá spokojenost s obsazováním brigádníky, maximální vstřícnost ze strany Jobinn a perfektní domluva s pracovníky Jobinn. Mohu jedině doporučit. http://www.steinhauser.cz

SETRA, spol. s.r.o.
Bytešník Roman, vedoucí provozu Recyklace SDO

Firma Jobinn přistupuje s maximálním nasazením i k nestandartním zákazníkům a objednávkám. Přes počáteční organizační a administrativní těžkosti probíhá spolupráce dobře. http://setra-cr.eu/